Fellne 15 ' BMW

Shitet nga: ardian Dje 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 ' ( BMW ) te sapo ardhura nga gjermania ,
pa goma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : BMW 1 , 3
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim