Fellne 15 ' Smart

Shitet nga: ardian 20 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 ' ( Smart ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
pa goma , 2 me te ngushta 2 me tgjera
me garancion
Fellnet jan me 3 vrima
Ju bajn veturave : Smart
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim