Fellne 15 '

Shitet nga: ardian 11 Mar 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne te reja 15 ' ( CMS C17 ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma te veres te reja Nangkang 165.65.r15 ,
me garancion
Fellnet jan me 4 vrima
Ju bajn veturave : VW , Skoda , Seat , Opel , Mini cooper
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim