Fellne 15 zoll

Shitet nga: arben 04 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellbe bbs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim