Fellne 16 ' VW

Shitet nga: ardian 31 Krr 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 ' ( VW Original ) te sapo ardhura nga gjermania ,
Pa guma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim