Fellne 16 ' Renault

Shitet nga: 16 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 ' ( Ronal ) te sapo ardhura nga gjermania
pa guma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Renault
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim