Fellne 16 '

Shitet nga: ardian Sot 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 ' ( Ronal ) te sapo ardhura nga gjermania ,
Me guma te veres 205.55.r16 Pirelli te mira
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi

Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim