Fellne 16 '

Shitet nga: ardian 11 Qer 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 ' ( Ronal ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
Me goma m+s Michelin 2 pothuajse te reja 205.55.r16
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim