Fellne 17 ' Ford

Shitet nga: ardian Dje 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( Original Ford ) te sapo ardhura nga gjermania ,
pa guma
me garancion
Fellnet jan me 4 vrima
Ju bajn veturave : Ford
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim