Fellne 17 ' Mercedes

Shitet nga: ardian 22 Krr 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 ' ( Original Mercedes ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma M+S Michelin 225.45.r17
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Mercedes
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim