Fellne 17

Shitet nga: leunot 01 Dhj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te ardhura nga zvicrra te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim