Fellne 18 ' VW Audi

Shitet nga: ardian 31 Krr 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 18 ' ( Original VW - Audi ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me 2 goma te reja te veres 225.40.r18 dhe 2 shum te mira
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim