Fellne 18"

Shitet nga: Ragip 23 Maj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   490 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane 18" Rondell me 5x112 ET35. Bejne per Audi, Vw, Mercedes, Skoda, Seat. Jan ne gjendje perfekte dhe te drejta me garancion. Bejme edhe nderrim me fellne tjera qfar do numri. Qmimi i diskutueshum. Mundeni te me kontaktoni edhe nepermjet Viber edhe WhatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim