Fellne 18'

Shitet nga: ardian 31 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 18 ' ( Aluett 01) te sapo ardhura nga gjermania ,
pa guma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : VW , Audi , Mercedes
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim