Fellne 19 '

Shitet nga: ardian Dje 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 19 ' ( Opel original ) , te sapo ardhura nga gjermania ,
pa goma
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave : Opel : Ampera , Antara , Astra j , Cascada , Zafira tourer
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim