Fellne 20 coll krom

Shitet nga: Olti 26 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 coll krom me goma te mira te veres te ardhuna prej gjermanis ne kosov nuk jan perdor hala viber +37744544223, +37744111507
Ndrrim i mundeshem ne naj sen qe Me konvenon jep oferten ! Iphone 6, 6s sansung s6 edge, s6 sansung note 5 etjtag
Bmw x5 porsche range rover vw opel mercedes audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim