Fellne Alumini 17-she me Goma 225-55-17

Shitet nga: fellne 15 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet e Aluminit te firmes stilauto 17-she me goma Michellin Made in France ,kan qen te montuara ne Kombi Citroen Jumper,gomat jane shume te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim