Fellne Audi A6

Shitet nga: Fellne 06 Gsh 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Audi A6 me profil 225/50 R17.
Fellnet jane origjinale te Audi A6 Model 2010.
Gomat jane te reja te firmes gjermane Barum dhe jane te montuara para 1 muaj, po ashtu edhe fellnet jane ne gjendje te mire.

Audi A4, A5, A6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim