Fellne MADE IN GERMANY Mat dhe crome fabrikisht

Shitet nga: OXIGIN LEXOR 19'' Dje 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   560 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 19'' me goma te veres DUNLOP ,te ardhun nga Gjermania,te zeza mat fabrikisht rrethin e kan crome Origjinal Made in Germany me garancion i kan dokumentet, nuk jan vozit ne kosove.
Qmimi eshte i fundit ne zbritje prej 1000 euro ne 350 oferta eshte vetem disa dite.
Bajn per shume lloje te veturav i kan edhe unazat:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim