Fellne dhe guma te dimrit te vere per disa lloje

Shitet nga: Korab 06 Krr 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne dhe guma per disa lloje te veturave dhe gjipave si bmw m3 mercedes passat audi golf4 peugeot citroen nissan toyota frontera etj etj si dhe pjes per disa lloje te veturave shiten edhe komplet me qmim te volitshem ose ndrrohen me vetur kkkkk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim