Fellne me goma

Shitet nga: Sali 27 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet janë 15/60/205 dhe 195 të parat
Gomat janë të dimrit dhe janë të mira
Fellnet nuk dridhin fare. Mund t'i provoni në veturën time.
Çmimi pak i diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim