Fellne per AUDI 18

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 26 Maj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per AUDI

Madhesija:18 inch

Fellnet janë me kualitet te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim