Fellne per BMW 17

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 08 Jan 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 17 fellnet jan te reja qmimi eshte per cope

Facebook:Gomisteria LUMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim