Fellne per Golf pasat tauran

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 14 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Golf dhe Passat e tauran


Madhesija:16 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim