Fellne per Mercedes 17 coll

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 13 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mecedes 17 coll


Madhesija:17 inch

Fellnet jan me kualitet te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim