Felne 185.65.15 me goma made in germany

Shitet nga: lulzim 10 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

101 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
:shes fellne me goma te mira per mercedes original shume te mira clasike por rrin shume bukur ne veture 185.65.15 mundem edhe ndrrim me telefon samsung ose Ipone info .edhe viber shkruni +37744250262
fellne,bandash,goma,audi,opel,mercedes,bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim