GOMA DIMRI NOKIAN W+

Shitet nga: Xhelal Bajrami 15 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te dimrit 205/55/16 i kam bler te eurogoma ferizaj me 20% zbritje ket vite ne muajin shkurt dhe ne mars ja kam jek meniher vetem nje muaj jane perdor une i kam marr 290€ 4copa tashti po i shes per 200€ 4copa thuaj se te reja flm mundeni edhe ne viber +37744121895 xhelali QMIMI I FUNDIT I PA DISKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim