Goma 195/65R15 M+S

Shitet nga: Fitim 17 Nën 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma komplet 75 ero shumm te mira per dimer M+S 195/65R15. Qmimi i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim