Goma 225/55/16 pothuajse te reja

Shitet nga: Almir 15 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
i shes gomat qe jan bler me daten 17.10.2015 4 goma jane te perdorura 2 muaj dhe te montuara per momentin e qe jan te firmes M7 MAXTREK arsyeja e shitjes eshte qe skan ndonje problem por jan numer i madh per veturen qe une e posedoj e dua ti blej numer 205/55/16 ose 205/60/16 te dimrit te reja nese keni diqka per ndrrim urdheroni
Qmimi per 4 gomat eshte 200€ jan te blera 236€ posedoj edhe fakturen e blerjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim