Goma 255\35 R 18 xl

Shitet nga: Fidan 20 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma Jan te mercedesit 2 te parat jan 225\40\ R 18 . 2 te mramtat jan 255\35 R 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim