Goma 255/55/R18 M+S

Shitet nga: goma 28 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 Goma 255/55/R18 M+S ne gjendje te mire, te perdoruar nje sezone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim