Goma 255/55R18 M+S

Shitet nga: Fitim 30 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 Goma 255/55R18 M+s
Qmimi 230 komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim