Goma fellne

Shitet nga: Fellne 02 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 225 45 17 te gjitha me nje profil, jan te importuara prej Zvicre ,siq shihen ne foto shum pak te perdorura, shiten me goma ose pa goma,per me shume info na kontaktoni !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim