Gomat 225/55R16 kontinental

Shitet nga: amir 30 Jan 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat te posa ardhura nga CH
gomat jan 225/55R16 kontinental
100 euro 4 copa me montim dhe ballansim
qmimi i pa diskutushem
thirr edhe ne viber +37744323845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim