Gomat-225/55R16

Shitet nga: amiri 18 Sht 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat shum te mira te posa ardhura
gomat jon 225/55R16 kontinental
100 euro 4 copa me montim dhe ballansim
qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim