Gomat nr 17 wv golf Audi passat

Shitet nga: Fidan 27 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash Audi a3 .a4 etj gomat made germany qmimi funditi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim