Rrotkapne per Mercedes

Shitet nga: merc 12 Maj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrotkapne per Mercedes te tipit vjeter
Nr 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim