Shiten Gomat e veres

Shitet nga: Bled 29 Maj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Gomat e vetures 225X40 ne gjendje te mire 18qe qmimi komplet 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim