Shiten gomat e veres

Shitet nga: Bled 29 Maj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat e veres te pershkruara si me poshte :
1. 235 X40 18qe-
2.225 X 40 18qe- Continental
3.235 40 18qe - Continental
4.225 x40 18qe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim