fellne alumini per golf 2

Shitet nga: halit 09 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne alumini te mira as nuk dridhin as sen. fellnet jan kan te montune ne golf 2 po i shes se kerrin e kam hek . e fellnet spo kam ku mi wnu ma . qmimi 90 euro gomat e weres flm nr tel +377 44 722 474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim