fellne per golf-4 me goma M+S -205/55R16

Shitet nga: nexhi 30 Jan 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per gollf-4 me goma te dimri me vit prodhimit 2015 gomat jon 205/55R16
gomat jon 90% te reja te sapo ardhura nga CH shiten urgjent deri neser ne ora 5 vlen oferta -...qmimi i pa diskutushem 220 euro me goma edhe montimin jav bejm me ket qmim te ballansuara jon
bajn per
golf-4
audi - A-3
Shkoda
pres blers serioz numri ne viber +37744323845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim