RADIO ME USB SD CARD AUX dhe blututh

Shitet nga: Arlind 12 Tet 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
12345


kontakt
Radi me usb e re qmimi 45
me montim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim