RADIO ME USB SD CARD AUX

Shitet nga: Arlind 25 Mar 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
12345


Viber kontakt
Radi me usb e re qmimi 38
Radi me cd jvc e perdorur qmimi 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim