Radio me Dvd

Shitet nga: 31 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radi me dvd ,usb, sd card e kam ble 120euro para 7 mu jeve tasht eka defekr shirin nuk paraqet ekran asgje pot mundet me rregulli per kert arsye kan qmimin 65 €.

BON PER GOLF BMW POLO MERCEDES AUDI E KERRE TJERA QE E KAN VENDIN PER RADIO NORMALE. Per ma lire as mos thirrni as mos shkruni viber: 37745592116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim