Shitet basi me pajaqall te montuar ..

Shitet nga: Luli 24 Nën 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet basi eshte ne gjendje te rregullt e ka basin shum te fort .. eshte I ardhur nga jasht ..

Tel : 044429905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim