autoparlant

Shitet nga: Dini Hashani 13 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHitet auto parlant zvushnik i firmes te njohur MAaudio ka 500wat eshte i importuar nga USA punon eshte ne gjendje te mir per me shum info ekeni edhe numrin e viberit +386-49-60-15-60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim