BRAVAT JAN TE VALLSVAGEN BUBES DHE TE AUDIS 80

Shitet nga: Jashar 29 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
BRAVAT JAN PER AUDI 80 DHE PER VALLSFAGEN BUBA DHE 1E ESHT BRAV E DHEZJES PER GOLLF

PER KTO LLOJ VETURA JAN+377 44 166290 vajber
045 502 427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim