Boschpumpa Riparim si dhe injectorve (dizneve)

Shitet nga: Arber 11 Maj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Riparimin e Boschpumpave elektronike VP44 VP30 PSG 16 si dhe injectoreve

Bejm riparimin e boschpompave per keto vetura
OPEL 1.7DTI 2.0DTI 2.2DTI 2.5TDS
FORD Focus1.8tdi, Mondeo2.0 tdi, Transit2.0tdi, 2.4tdi, Fiesta 1.8 tdi
Nisan 2.2 d 2.0 di
AUDI 2.5tdi Pasat 2.5tdi

INJECTOREVE Per keto vetura Delphi sistem
Renault 1.5 dci
Ford 1.8tdci
Ford 2.0tdci
Nissan 1.5dci
Rexton 2.5 d Delphi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim