LLAMELLA DHE GURTNE

Shitet nga: AZIZ 26 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
bejme veshjen e llamellave dhe te gjitha llojet e gurtneve per automjete te renda dhe te lehta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim