Motor 1.6 turbo diesel

Shitet nga: Trim 21 Qer 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
shitet motori 1.6 turbo diesel ne gjendje te rregullt , i pershtatshem per vw golf 1,2,3
kombi vw t2,t3 Bejme dhe montimin e motoreve , per me shume kontaktoni 044 132 163


tag:
VW golf , golf 2 , t2 , t3 , transporter , polo , auto pjese , pjese te vjetra , motora te veturave , motor per golf ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim